تبلیغات
.:: كلوپ هواداران تیری هانری ::. - تیری هانری : مسی شایسته گل 5000 بود.

اخبار |دانلود گل ها | گالری عکس|ویدئو کلیپ|
تیری هانری | آرسنال | بارسلونا

حسن یوسف زاده

جستجو

 

تیری هانری : مسی شایسته گل 5000 بود.

دوشنبه 21 بهمن 1387   05:19 ب.ظ


نوع مطلب : اخبار آنری ،

Open in new window

آنری، مسی را شایسته به ثمر رساندن گل 5000 می داند. از نگاه او، مسی بهترین بازیکن حال حاضر جهان است و شایستگی به ثمر رساندن چنین گل خاصی در تاریخ باشگاه را دارد.

به هر حال، او قبول دارد که این هیجان آور بود که اگر او خودش گل را به ثمر می رساند، با این حال تیری آنری فکر می کند که مسی شایسته به ثمر رساندن گل پنج هزارم در لیگ بود. او همچنین معتقد است که مهم این است که گل باید توسط کسی به ثمر می رسید که مدت زیادی در باشگاه بوده است، مانند: پویول، ژاوی، مسی و اتوو.

Open in new window


وابسته بودن به مسی طبیعی است

بدون شک، مسی، روند بازی این یکشنبه، مقابل سانتاندر را کاملا عوض کرد. آنری گفت: «او به زمین آمد و همه چیز را عوض کرد. آنچه را که مسی می تواند انجام دهد، ما همگی می دانیم. او بهترین بازیکن حال حاضر دنیا است و ما باید واقعا خوشحال باشیم، از اینکه او در بارسا است.» آنری فکر می کند که «متکی بودن به مسی طبیعی است، به این دلیل که وقتی او در زمین است، اوضاع بهتر است.»

مسی و مارادونا

به هر حال، شماره ده بارسا، بیست و پنج گل به ثمر رسانده است که بر طبق نظر آنری، اگر موقعیت های خوب از دست رفته، به ثمر می رسیدند، گل های او بیشتر از اینها بود. او متذکر شد: «همه از مسی توقع بیشتری دارند.» او همچنین گفت: «مسی یک فوتبالیست رویایی است.» آنری فکر می کند که این آرژانتینی بعضی اوقات در کارهایی که در زمین انجام می دهد، به مارادونا شبیه است: «شباهت شدیدی بین لئو و مارادونا وجود دارد. گل دوم او در یکشنبه، به گل مارادونا به بلژیک در سال 1986، خیلی شبیه بود. من نمی خواهم فشاری را روی مسی قرار دهم اما او اکنون خیلی به مارادونا شبیه است.»

من دوران بزرگی را سپری می کنم

در سطح شخصی، آنری می گوید که او احساس خوبی دارد و همچنین راهی را که تیم می رود و روحیه آنها را یاداوری کرد. «من دوران بزرگی را سپری می کنم. خیلی خوشحال هستم.» وی همچنین گفت: «ما به عنوان یک تیم، خیلی خوب هستیم و شما می توانید این را در شادی های بعد از گل ما ببینید. شما می توانید ببینید که ما یک گروه متحد هستیم و از آنچه که در زمین انجام می دهیم، لذت می بریم.»

بازبینی در آخر فصل

آنری خطرات را بیان کرد و تذکر داد که اکنون برای پیش بینی ها و اظهار نظرها، زود است. او گفت: «هنوز راه زیادی باقی مانده و هر اتفاقی می تواند رخ دهد. ما به دیگر تیم ها فکر نمی کنیم و در هر بازی، تیم مقابل بهترین عملکردش را برای شکست دادن ما انجام می دهد. ما اختلاف دوازده امتیازی را ایجاد کردیم اما اتفاقات در فوتبال خیلی سریع رخ می دهند. ما درباره آنچه که انجام داده ایم، در آخر فصل صحبت خواهیم کرد.» هانری فکر می کند که در حال حاضر، برای صحبت کردن در باره سه جام، خیلی زود است.

سیستم چرخشی خوب است

آنری به دیسیپلین و نظمی که گواردیولا به رختکن آورده، خیلی علاقمند است و بازیکنان چرخشی را در موضعی مثبت می بیند. او گفت: «چرخش ها به ما کمک می کند. مربی این تغییرات را از اول فصل انجام داده است و البته ما باید به انتخاب او احترام بگذاریم و وقتی که شانس بازی به دست می آوریم، باید همه آنچه را که می توانیم، انجام دهیم.»

بویان بازیکن خیلی مهمی برای بارسا است

وقتی در مورد بویان کرکیچ پرسیده شد، آنری پاسخ داد: «او بازیکن بزرگی می شود و مزایای بازی اش را در جام حذفی نشان می دهد.» آنری یاداوری کرد که کرکیچ از آکادمی باشگاه می آید و وقتی که شانس حضور در زمین را دارد، 100% آنچه را که می تواند، برای باشگاه انجام می دهد.او اینطور به پایان رساند: «بویان، بازیکن خیلی مهمی برای بارسا است.»


نوشته شده توسط : حسن یوسف زاده