تبلیغات
.:: كلوپ هواداران تیری هانری ::. - هانری: «می خواهم عنوان لیگ قهرمانان را کسب کنم.»

اخبار |دانلود گل ها | گالری عکس|ویدئو کلیپ|
تیری هانری | آرسنال | بارسلونا

حسن یوسف زاده

جستجو

 

هانری: «می خواهم عنوان لیگ قهرمانان را کسب کنم.»

شنبه 15 فروردین 1388   09:37 ق.ظ


نوع مطلب : اخبار آنری ،

تیری هانری، این فصل همراه بارسلونا، یک آرزوی اصلی دارد. او با این سخنان آغاز کرد: «من می خواهم که برنده لیگ قهرمانان باشم. این رقابتی است که من همیشه برایش مشتاق بوده ام و هرگز آن را به دست نیاورده ام.»

زمان کوتاهی پس از این که بارسلونا، در قرعه کشی برای دیدار با بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها انتخاب شد، این گلزن اعلام کرد که او می خواهد تا رم پیش برود و عنوان قهرمانی که جایگاهش، در میان مدال های او خالی است را، به دست آورد اما او همچنین گفت که شکست دادن بایرن آسان نخواهد بود. او توضیح داد: «آنها تیم بسیار خوبی هستند. آنها اخیرا در مرحله گذشته، اسپورتینگ را شکست داده اند و در بهترین وضعیتشان هستند.»

Open in new window

تمام تیم های سخت

او ادامه داد: «وقتی به مرحله یک چهارم نهایی می رسید، تمام تیم هایی که ممکن است با آنها دیدار داشته باشید، حریفان سختی هستند. بایرن مونیخ یکی از بهترین باشگاه های فوتبال در اروپا است. آن ها بازیکنانی همچون میروسلاو کلوزه، لوکا تونی، باستین شوان اشتایگر و از همه مهم تر فرانک ریبری دارند که توانایی پیروزی را دارند. ما برای عملکرد خوب، فرصت داریم اما باید روی هر دو بازی کاملا متمرکز باشیم.»

بازی برگشت در خارج از خانه، تاثیری ندارد.

بارسا بازی برگشت را خارج از خانه بازی خواهد کرد، اما هانری این موضوع را مهم تلقی نمی کند. او در ادامه گفت: «هرگز نمی شود گفت که کدام دور بهتر است. اگر ما در خانه خوب بازی کنیم و پیروز شویم، می توانیم به آلمان برویم و روند آرام تری را پیش بگیریم. »

«من نمی خواستم مقابل آرسنال بازی کنم.»

یک تیم وجود دارد که هانری از این که بارسلونا نه در یک چهارم نهایی و نه در نیمه نهایی، مقابلش بازی نمی کند، خوشحال است. او اظهار داشت: «تنها تیمی که نمی خواستم مقابلش بازی کنم، آرسنال بود. بازی مقابل باشگاه سابق همیشه احساسی عجیب است و من نمی خواستم کسی باشم که این احساس را تجربه می کند.»

فعالیت در لیگ

یکشنبه، بارسلونا به مالاگا خواهد رفت و باید در میان تمامی صحبت ها در مورد بایرن مونیخ و لیگ قهرمانان، بر روی بازی های لیگ متمرکز شود. تیری هانری در این رابطه گفت: «در شرایطی که آنها بسیار خوب بازی می کنند، این بازی سختی خواهد بود. آن ها در جایگاه جام یوفا هستند و ما نمی توانیم هیچ کاری را با تضمین کامل انجام دهیم.»


نوشته شده توسط : حسن یوسف زاده