تبلیغات
.:: كلوپ هواداران تیری هانری ::. - 14 همیشه 14 است ولی...

اخبار |دانلود گل ها | گالری عکس|ویدئو کلیپ|
تیری هانری | آرسنال | بارسلونا

حسن یوسف زاده

جستجو

 

14 همیشه 14 است ولی...

دوشنبه 4 خرداد 1388   09:11 ب.ظ


نوع مطلب : اخبار آنری ،

دلمان بسوزد, به او حق دهیم , فراموشش کنیم یا نبخشیمش برای همیشه؟!
اگرچه امکان قهرمانی در هیچ جامی دیگر در این فصل وجود ندارد, ولی ونگر هنوز امیدوار و منتظر قهرمانی است آن هم در همین فصل آن هم در رم!! البته واضح است که این آرزوی او نه برای خود او و نه برای تیمش, بلکه برای شاگرد سابقش, مرد افسانه ای دیروز هایبری, امروز کاتالان, تیری هانری است!

این دومین فصلی بود که آرسنال فصل را بدون شماره ی 14 به پایان برد. و حالا پس از سه سال یک بار دیگر هانری در فینال لیگ قهرمانان است و ونگر آرزو های خوبش را روانه ی راه او برای حداقل آرزو به دل نماندن او می کند.

رئیس درباره ی او به "اخبار جهان" گفت:"چیزی که هانری در این فصل برای موفقیت نیاز دارد یک فینال موفق است.اتفاقی که در 2006 برای او افتاد را مردم خوب درک نمی کنند.او در فینال لیگ قهرمانان بازی کرد و فقط باخت! پس از آن در فینال جام جهانی بازی کرد و در پنالتی ها باخت.وقتی شما سی سال داشته باشید واقعا این برای شما چقدر آسیب زننده خواهد بود؟؟می دانید که ممکن است آخرین شانستان برای حضور در این مکان باشد! و حالا برای او این فینال خیلی مهم است."

ونگر همچنین با ابراز نگرانی از مصدومیت اخیر او ادامه داد:"به نظر من شرایط او در حالت فعلی خیلی سخت است.دو سه هفته است که بازی نکرده و مساله این است که برای مسابقه آماده باشد یا نه!این که بتواند چهارشنبه بهترین فرمش را ارائه دهد خیلی سخت است!"

ونگر که هنوز هم رابطه ی خوب و نزدیکی با تیری دارد اضافه کرد:"شما برای بازیکنانتان که در باشگاهتان بوده اند آرزو می کنید که این برای آینده ی ان ها نیز موثر باشد و با کیفیت بمانند.او فصل اول دوره ی سختی داشت.خوشحالم که در این فصل توانست به همه ثابت کند که یک بازیکن با کلاس جهانی است."

و آیا رئیس از فروختن رکورد دار گل زنی باشگاه در دو فصل پیش به کاتالان ها پشیمان است؟:"می دانید چرا به او اجازه ی رفتن دادم؟ او به من گفت:<با وضعیت حرکتی ای که شما دارید دو یا سه سال دیگر یک تیم عالی خواهید داشت ولی من نمی توانم منتظر بمانم چون 30 ساله ام!>

در واقع این دلیل جالب و خارق العاده ای بود!احساس کردم کسی که نه سال برای شما بازی کرده و حالا این میل و فرصت را برای رفتن به بارسلونا دارد سخت است که در راه قبلی اش باقی بماند!"

"حالا تیری بازی های آرسنال را از تلویزیون از دست نمی دهد و حتی بازی رزروها را هم می بیند! او تعلق شدیدی به این باشگاه دارد و اثرات عمیقی هم در اینجا گذاشته و البته تاثیر زیادی هم پذیرفته.در دوره ی ورزشی هرکس یک باشگاه کشش خاص خود را برای فرد خواهد داشت و من فکر می کنم آن برای هانری آرسنال باشد!"

وی همچنین درباره ی فینال چهارشنبه گفت:"نمی دانیم نتیجه چه خواهد شد ولی چیز مشخص این است که بارسلونا توپ را در اختیار خواهد داشت و من یونایتد سلاح ازم برای آسیب زدن در ضد حملات را.البته کمی هم به این بستگی دارد که مسی, اتوو و هانری در بهترین شرایطشان باشند یا نه!"
Arsenal.ir

نوشته شده توسط : حسن یوسف زاده