تبلیغات
.:: كلوپ هواداران تیری هانری ::. - اینیستا و آنری همراه با تیم تمرین کردند

اخبار |دانلود گل ها | گالری عکس|ویدئو کلیپ|
تیری هانری | آرسنال | بارسلونا

حسن یوسف زاده

جستجو

 

اینیستا و آنری همراه با تیم تمرین کردند

دوشنبه 4 خرداد 1388   10:03 ب.ظ


نوع مطلب : اخبار آنری ،

 

آخرین تمرین بارسا قبل از سفر به رم انجام شد و این تمرین خبر های خوشی را برای هواداران به همراه داشت: آندرس اینیستا و تیتی آنری، همراه با سایر بازیکنان تمرین کردند و در کل تمرین حضور داشتند اما سبک تمرین کردند.

پپ گواردیولا بسیار خوشحال است که دو بازیکن کلیدی خود را برای بازی فینال لیگ قهرمانان، مقابل منچستر یونایتد در اختیار خواهد داشت.

 


اولین تمرین کامل

در تمرین امروز، آندرس اینیستا و تیری آنری، در تمرین به طور کامل شرکت کردند و این اولین تمرین کاملی بود که در این ماه بعد از مصدومیتشان انجام می دادند. این دو همراه با تیم تمرین کردند و تا آخر تمرین حضور داشتند اما تمرینات سبکی را انجام دادند. اینیستا، در بازی با ویارئال، از ناحیه ران پای راست مصدوم شد و آنری نیز در بازی با مادرید، از ناحیه زانوی پای راست مصدوم شد. ژاوی بعد از تمرین، در کنفرانس خبری شرکت کرد و همه چیز را خوب توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد که اینیستا و آنری در بازی فینال حضور داشته باشند.

بوساکا، داور بازی فینال

ماسیمو بوساکا، داور چهل ساله، به عنوان داور بازی فینال لیگ قهرمانان برگزیده شد. این داور سوییسی که از سال 1999، سابقه داوری بین المللی دارد، سابقه قضاوت 32 بازی در لیگ قهرمانان را دارد و بازی پورتو و منچستر یونایتد در مرحله یک چهارم پایانی را نیز قضاوت کرده است. او فینال جام یوفا در سال 2007، بین تیم های سویا و اسپانیول را هم قضاوت کرده است.


نوشته شده توسط : حسن یوسف زاده