تبلیغات
.:: كلوپ هواداران تیری هانری ::. - اخبار مهم امروز توپچی ها !

اخبار |دانلود گل ها | گالری عکس|ویدئو کلیپ|
تیری هانری | آرسنال | بارسلونا

حسن یوسف زاده

جستجو

 

اخبار مهم امروز توپچی ها !

پنجشنبه 7 خرداد 1388   12:05 ق.ظ


نوع مطلب : اخبار آرسنال ،

اخبار مهم امروز توپچی ها در خبرگزاری های مختلف.


والکات به تیم ملی زیر 21 سال هم دعوت شد


تئو والکات برای بازی های ملی این تابستان به تیم ملی  زیر 21 سال انگلستان در مسابقات قهرمانی اروپا در سوئد  دعوت شده است. این در حالی است که آرسن ونگر چندی  پیش در مورد نقش دوگانه تئو در تیم ملی بزرگسالان و تیم  ملی زیر 21 سال ابراز نارضایتی کرده بود و از مسئولین  خواسته بود تئو را در شرایط خاص قرار ندهند. به این ترتیب  اگر تیم ملی زیر 21 سال انگلستان بتواند در این ترنومنت  عنوان قهرمانی را کسب کند، تئو فقط یک هفته فرصت دارد  تا قبل از تمرینات پیش فصل استراحت کند !!
بازیکنان دعوت شده به تیم ملی زیر 21 سال انگلستان :

Joe Hart (Manchester City), Joe Lewis (Peterborough),  Scott Loach (Watford); Martin Cranie (Portsmouth),  Kieran Gibbs (Arsenal), Michael Mancienne (Chelsea),  Nedum Onuoha (Manchester City), Micah Richards  (Manchester City), Andrew Taylor (Middlesbrough),  Steven Taylor (Newcastle), James Tomkins (West  Ham); Lee Cattermole (Wigan), Andrew Driver  (Hearts) Craig Gardner (Aston Villa), Adam Johnson  (Middlesbrough), James Milner (Aston Villa), Fabrice  Muamba (Bolton), Mark Noble (West Ham), Jack  Rodwell (Everton); Theo Walcott (Arsenal), Gabriel  Agbonlahor (Aston Villa), Frazier Campbell  (Manchester United), Danny Welbeck (Manchester  United).

سانیا و سانگ در آرسنال خواهند ماند

در روزهای اخیر شایعاتی به گوش می رسد که چندین  باشگاه به دنبال باکاری سانیا و الکساندر سانگ مدافع و  هافبک دفاعی آرسنال هستند. این دو بازیکن با بازی های  درخشان خود در این فصل مورد توجه چند باشگاه قرار  گرفته اند. اما امروز وکیل این دو بازیکن این شایعات را  تکذیب کرد و تاکید کرد این دو در آرسنال خواهند ماند.  کریستوف مونگای وکیل سانیا و سانگ در رابطه با این خبر گفت : سانیا باید در  آرسنال بماند ! خیلی از تیم ها به دنبال او هستند اما او در  آرسنال واقعا خوشحال است. فکر نمی کنم او این تابستان  آرسنال را ترک کند. هرگز این را نگویید هرگز ! این شرایط  برای الکساندر سانگ هم مشابه است ! او نیز انتخاب  دیگری ندارد.

آرسنال قیمت جوان با استعداد را قبول کرد

جیمی اِج ، جوان 15 ساله تیم محلی چلتنهام قرار است  این تابستان به جمع توپچی های جوان بپیوندد. این بازیکن  آینده دار چندی پیش هم با جوانان آرسنال مقابل پورتموث  بازی کرده است. او قرار است به تیم جوانان ملحق شود تا  ونگر او را زیر نظر داشته باشد. گفتنی است آرسنال مبلغ  قرارداد او را قبول کرده است و تنها موافقت این بازیکن با  شرایط آرسنال باقی مانده است. به احتمال خیلی قوی در  روزهای آینده او را در تیم جوانان آرسنال خواهیم دید.

صحبتهایی با آرسنال بوده است

مانونه چاماک بازیکن تیم بوردو فرانسه اعلام کرده است که  علاقه شدیدی برای پیوستن به آرسنال دارد و صحبتهایی  مبنی بر پیوستنش به توپچی ها هم بوده است. او قصد  دارد این تابستان هر طور شده به لیگ انگلیس بیاید و  معتقد است آرسنال انتخاب مناسبی برای اوست. چندی  پیش نیز ونگر از او تعریف کرده بود ولی تاکید کرده بود که  تعریف از بازیکن دلیل بر تایید خریدن او نیست ! چاماک در  این باره گفته است : بدون تردید من اینجا را ترک خواهم  کرد ! امیدوارم باشگاه بوردو هم منطقی باشد و با باشگاه  مورد نظر من توافق پیدا کند تا من راحت تر به تیم دیگری  بروم. با باشگاه های زیادی در ارتباط هستم. مخصوصا در  انگلستان ! من آماده ام که حتی برای نشان دادن خودم در  یکی از تیم های میانه جدولی بازی کنم. همچنین با  آرسنال هم ارتباط هایی داشته ام ولی هنوز هیچ چیز  مشخص نیست.

 

منبع : Arsenal.irنوشته شده توسط : حسن یوسف زاده