تبلیغات
.:: كلوپ هواداران تیری هانری ::. - ونگر هنوز هم " آقای آرسنال " است

اخبار |دانلود گل ها | گالری عکس|ویدئو کلیپ|
تیری هانری | آرسنال | بارسلونا

حسن یوسف زاده

جستجو

 

ونگر هنوز هم " آقای آرسنال " است

پنجشنبه 14 خرداد 1388   10:43 ق.ظ


نوع مطلب : اخبار آرسنال ،

لی دیکسون ، مدافع سالهای نه چندان دور توپچیها اعتقاد دارد آرسن ونگر هنوز هم " آقای آرسنال " است.
آرسن ونگر 13 سال پیش به آرسنال آمد و این تیم را کاملا دگرگون کرد اما بی جامی های آرسنال در 4 سال گذشته و حذف از نیمه نهایی اروپا و جام حذفی، انتقادهای فراوانی را برای او به همراه داشت. توپچی ها بازی پایانی این فصل را در ورزشگاه امارات بسیار پرشور برگزار کردند و هواداران با حمایت خود در این بازی نشان دادند که هنوز هم به رئیس ایمان دارند.  دیکسون نیز به ونگر ایمان کاملا دارد. او این مساله را زمانی که شش سال زیر نظر ونگر در هایبری سپری کرد بدست آورد. بازیکن پیشین تیم ملی انگلستان اعتقاد دارد آرسن ونگر هنوز هم در حرفه خود بهترین است.

دیکسون در گفتگو با سایت رسمی باشگاه گفت ، هرکس عقیده ای دارد و بعضی ها نیز بسیار احساسی برخورد میکنند اما تا جائی که به من مربوط میشود ، ونگر هنوز هم آقای آرسنال است. از نظر من ، او کمترین تقصیر را دارد. من هنوز او را به عنوان یک مربی بزرگ ارزیابی میکنم و کارهایی که او در این باشگاه انجام داده ، خارق العاده بوده.

یک فصل مایوس کننده دیگر بدون جام سپری شد اما من فکر نمی کنم تیم به تغییرات گسترده ای نیاز داشته باشد. تنها نیاز است در مناطقی خاص تیم را تقویت کنند. هرکدام از ما نظرات گوناگونی داریم ولی هیچ کدام از ما مربی آرسنال نیستیم. یقینا من یکی از منتقدین ونگر نیستم که او میخواهد چه کسی را بخرد و یا چه کسی را بفروشد.

هواداران ناامید شده اند و ونگر نیز این مساله را میداند. اما فکر میکنم با یک یا دو خرید خوب ، فتح جام در سال آینده دور از دسترس نخواهد بود. بدون شک انتظار دارم ونگر این کار را انجام دهد. او مقداری بودجه در اختیار دارد و همین امر موجب میشود او محتاط عمل کند زیرا او مربی ای نیست که به قیمت بازیکنان توجه کند و کیفیت برایش اهمیت دارد. مطمئنم او میداند در کدام نقطه از زمین کمبود دارد و مصمم است تا خارج از باشگاه بازیکن مورد نظرش را بیابد.
 
منبع : Arsenal.ir

نوشته شده توسط : حسن یوسف زاده