تبلیغات
.:: كلوپ هواداران تیری هانری ::. - مطمئنا کاکا برای آرسنال بازی نخواهد کرد!!

اخبار |دانلود گل ها | گالری عکس|ویدئو کلیپ|
تیری هانری | آرسنال | بارسلونا

حسن یوسف زاده

جستجو

 

مطمئنا کاکا برای آرسنال بازی نخواهد کرد!!

پنجشنبه 21 خرداد 1388   05:59 ب.ظ


نوع مطلب : اخبار آرسنال ،

صحبت های رئیس درباره ی گران ترین انتقال تاریخ فوتبال.
به گزارش " استریتس تایمز" آرسن ونگر دیروز به عنوان فرستاده ی شرکت روغن موتور کاسترول به سنگاپور سفر کرد و پس از سپری کردن یک شب در کوالالامپور امروز راهی اروپا شد.

وی که در لحظه ی ورود در فرودگاه با استقبال هواداران و درخواست آن ها برای امضا و عکس روبه رو شده بود در پاسخ به سوالی درباره ی بزرگترین انتقال تاریخ فوتبال که 65 میلیون یورو(131 میلیون دلار) را صرف آمدن کاکا ی برزیلی از سن سیرو به سانتیاگو برنابئو کرد, گفت:"بله, کاکا این قرارداد را امضا کرد و بنابراین وی در آرسنال بازی نخواهد کرد(!).مطمئنا ما این طور پول هایی خرج نمی کنیم چون نداریم."

وی که معروف به سیاست تربیت بازیکنان جوان است اعتقاد دارد وقتی بحث چنین پول عظیمی در میان می آید حتما چیز متناسب با آن خریداری می شود."این خیلی زیاد است یا نه؟ بستگی به فردی دارد که محاسبات را انجام داده و کاکا را خریده است.یا اینکه آیا این کار از نظر مالی درست است یا نه؟ نمی دانم واقعا چنین پولی چه طور پرداخت می شود ولی حتما سرمایه اش را دارند!"

"رئال مادرید 200 میلیون یورو برای خرید دارد, شاید, به گفته ی خودشان. ولی خب آن ها درباره ی این بازیکن اشتباه نکرده اند چون از دید من او یک بازیکن خیلی خیلی خیلی عالیست.

می دانم چقدر برای مردم سنگین است که ببینند چه طور چنین پولی خرج می شود اما شما می توانید مطمئن باشد کسی که این قدر پول برایش خرج می شود سعیش را خواهد کرد تا آن پول را طوری دیگر به باشگاه برگرداند."

نوشته شده توسط : حسن یوسف زاده