تبلیغات
.:: كلوپ هواداران تیری هانری ::. - سفارش و دل تنگی های هانری

اخبار |دانلود گل ها | گالری عکس|ویدئو کلیپ|
تیری هانری | آرسنال | بارسلونا

حسن یوسف زاده

جستجو

 

سفارش و دل تنگی های هانری

شنبه 3 مرداد 1388   12:22 ب.ظ


نوع مطلب : اخبار آنری ،

تیری هانری مهاجم بارسلونا بر حفظ فابرگاس توسط آرسنال شدیدا تاکید کرد.
میتوان گفت هر پنجره نقل و انتقالی که باز میشود کاتالان ها سعی در اغفال این بازیکن ملی پوش اسپانیا که در آرسنال شکوفا شده است دارند!! و هنوز هم بعد از گذشت این همه مدت توپچی ها بر موضع خود استوارند و همواره با یادآوری قرار داد بلند مدت این بازیکن 22 ساله به بارسلونا می فهمانند که او هیچ جایی نمی رود!

هانری بازیکن اسبق و محبوب آرسنال معتقد است که به خدمت گیری فابرگاس و جلوگیری از پیوستن او به نیوکمپ توسط باشگاه سابقش یک امر حیاتی و بسیار مهم است.

او گفت:" این امری حیاتی است که آرسنال سسک را نگه دارد. حیاتی !! او کاپیتان آرسنال است و جوان. و من مطمئنم که او می خواهد چیزهایی را به باشگاه باز گرداند. او را می شناسم. او این کار را خواهد کرد. "

هانری بار دیگر تاکید کرد: " اما مهم است که آنها سسک را نگه دارند."

هانری پس از 8 سال حضورش در آرسنال و با وجود رفتنش به بارسا هنوز یکی از طرفداران توپچی ها می باشد.    

آرسنال بعد از گذشت 5 سال هنوز جامی را به خود ندیده است و هانری امیدوار است که آرسنال با وجود مصدومیت سمیر نصری و خروج آدبایور هنوز هم کیفیت لازم برای موفقیت در این فصل را دارد.

او این گونه ادامه داد:" من همیشه وقتی در مورد آرسنال صحبت می کنم قلبم بر مغزم حکم فرمایی میکند. این راحت نیست که آدبایور را از دست بدهید و اتفاقی که برای نصری افتاد آن چیزی نبود که ونگر به آن امیدوار بود. اما من امید دارم که آرسنال میتواند قهرمان لیگ و هر چیز دیگری شود. آنها میتوانند . و این احساس همیشگی من در مورد باشگاه قدیمی ام است. "

او در ادامه صحبت هایش گفت :" آنچه که من از زمان خودم در مورد آرسنال میدانم بودن در بین 4 تیم بالای جدول نیست . بلکه قهرمانی لیگ است. این تصویری است که من از زمان حضورم در آرسنال داشته ام و الان این تیم را این گونه میبینم - آرسنال یک باشگاه بزرگ است. -  آرسن بارها و بارها ثابت کرده است که بدون اینکه پول زیادی خرج کند میتواند برنده باشد و آنها این کار را امیدوارانه باز هم میتوانند انجام دهند."

هانری در پایان گفت:" تنها چیزی که برای من اهمیت دارد این نیست که چه تیمی در بین 4 تای بالای جدول قرار دارد بلکه مهم این است که کدام تیم اول است و می دانم که آرسن نیز همین نظر را دارد."

نوشته شده توسط : حسن یوسف زاده